Menü Schließen

BRAMA SKŁADANA

NOWOŚĆ!

Wjazdowa brama łamana, czyli automatycznie składana konstrukcja na miarę Twoich potrzeb

Nowoczesne rozwiązania, wygodny automatyczny system otwierania i zamykania, oszczędność przestrzeni i Twojego cennego czasu – to tylko niektóre zalety inwestycji w harmonijkowe bramy wjazdowe. Nowość na rynku systemów ogrodzeniowych już zdobywa popularność wśród zwolenników inteligentnych systemów automatyki. 

Prezentujemy bramy składane/łamane dostępne w wersji jedno i dwuskrzydłowej. To idealne rozwiązanie na posesjach, na których nie ma miejsca lub warunków do zastosowania standardowych bram przesuwnych czy konstrukcji otwieranych na zewnątrz. System składania w harmonijkę sprawia, że otwarcie 4-metrowej bramy dwuskrzydłowej wymaga dostępności zaledwie metra dostępnego miejsca. To oszczędność nawet do kilku metrów przestrzeni (w zależności od rodzaju i wymiarów bramy). 

AUTOMATYCZNIE OTWIERANA

Idealne rozwiązanie przy krótkich podjazdach, wjazdach ze spadkiem i wąskich działkach. Praca skrzydeł nie zajmuje dużej przestrzeni, a brama po otwarciu nie koliduje z furtką.

zalety

  • Oszczędność miejsca na podjeździe
  • W pełni automatyczna
  • Solidna konstrukcja
  • Łożyskowane zawiasy gwarantujące trwałość i precyzję działania
  • Dyskretny mechanizm łamania
  • Nie zmienia wielkości prześwitu pomiędzy bramą a podłożem
Nowoczesne ogrodzenia wielozadaniowe | Brama składana grafika 2d

ZAKRES PRACY BRAMY

Przybliżone wartości dla bram o szerokości 4m w świetle między słupkami.

DANE TECHNICZNE

Kiedy warto wybrać wjazdowe bramy skrzydłowe łamane?

Automatycznie składana brama harmonijkowa to rozwiązanie dla najbardziej wymagających – zarówno na posesjach prywatnych, jak i firmowych, przemysłowych czy w przestrzeni publicznej. Świetnie sprawdza się w niestandardowych warunkach, takich jak:

  • Krótkie podjazdy – wjazd na posesję w takich warunkach może utrudniać ruch na drodze i generować niepotrzebny stres. Przy automatycznie składanej bramie wjazdowej nie trzeba przejmować się krótkim podjazdem – wystarczy użyć pilota i chwilę odczekać, żeby brama otworzyła się automatycznie. Bez wysiadania z samochodu, wstrzymywania ruchu i straty cennego czasu.
  • Strome wjazdy – kąt nachylenia wjazdu może uniemożliwiać otwarcie standardowej bramy, dlatego bramy łamane sprawdzają się w tych sytuacjach idealnie.
  • Małe, wąskie lub płytkie działki – czasami zdarza się tak, że zastosowanie bramy przesuwnej nie jest możliwe, ponieważ na działce brakuje miejsca. Idealnym rozwiązaniem jest zatem wykorzystanie składanej w harmonijkę konstrukcji, która zajmuje nawet połowę mniej przestrzeni w trakcie otwierania.

Dzięki harmonijkowej bramie ogrodzeniowej wjazd na posesję jest wygodny oraz bezpieczny. Zastosowanie automatyki do bram sprawia, że nie trzeba wysiadać z samochodu, żeby otworzyć czy zamknąć bramę. Nasze bramy harmonijkowe z furtką są wyposażone w niezawodny i dyskretny mechanizm otwierania oraz zamykania. Synchronicznie pracujące skrzydła bramy nie tylko oszczędzają czas, ale sprawiają również, że codzienne podróże samochodem stają się znacznie wygodniejsze. Co więcej, po otwarciu brama nie koliduje z furtką. 

Harmonijkowa brama wjazdowa łamana – cena

Cena nowoczesnych składanych bram wjazdowych jest uzależniona od konkretnego modelu, designu bramy, wybranej automatyki oraz wszelkich indywidualnych ustaleń z klientem. Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie, oferując nie tylko sprawdzone rozwiązania, ale także fachowe doradztwo w wyborze bram wjazdowych. 

Postaw na solidną konstrukcję, trwałość i precyzję działania, jakość napędu, atrakcyjne ceny i konsultacje z ekspertami, którzy pomogą wybrać bramę wjazdową na miarę Twoich potrzeb!

 

Translate »