hero

Akcesoria

Pochwyt

Wysokiej jakości, dwustronny pochwyt ogrodzeniowy wykonany ze stali nierdzewnej, długosci całkowitej 80 cm. Przeznaczony do montażu w furtkach z elektrozaczepem oraz bram przesuwnych. Zastosowanie stali nierdzewnej gwarantuje wysoką odporność na działania czynników atmosferycznych oraz stylowy wygląd..

Pochwyt

SŁUPEK WIELOFUNKCYJNY

Górna skrzynka montazowa z miejscem na domofon stwarza możliwość zainstalowania dodatkowych urzqdzen: domofonu, czujnika ruchu, czujnika zmierzchowego, wtącznika czasowego,transformatora zasilajqcego niskonapięciowe urządzenia, podświetlanego numeru domu. Środkowy element słupka stanowi skrzynka na listy w formacie C4. Dolna skrzynka montażowa przeznaczona do zainstalowania centralki i elektroniki od automatu bramy.

SŁUPEK WIELOFUNKCYJNY

TABLICA Z ADRESEM POSESJI

Precyzyjnie wycinana laserowo tablica z numerem domu o wymiarach 24 x 20 cm. wykonana z nierdzewnej blachy, montowana na tulejach dystansowych.

TABLICA Z ADRESEM POSESJI

KLAMKA

Wykonana ze stali nierdzewnej klamka o ergonomicznym ksztatcie. Niezwykle komfortowa i wytrzymała w codziennym użytkowaniu.

KLAMKA

ZAMEK NIERDZEWNY

Wysokiej klasy zamek, z masywnym hakiem i regulowanym ryglem. Wraz z zaczepem zapobiega wyłamaniu bramy i furtki. Osiąga trwałość do 500 000 cykli.

ZAMEK NIERDZEWNY

ELEKTROZACZEP

Elektrozaczep z systemem podwójnego blokowania. Osiąga wytrwatosc do 300 kg i trwałość do 500 000 cykli. Bardzo silny i przyjazny system użytkowania.

ELEKTROZACZEP

WEWNĘTRZNY RYGIEL DOLNY

Obsługiwany dzwignią na komfortowej wysokości, estetycznie schowany wewnątrz profilu bramy.

WEWNĘTRZNY RYGIEL DOLNY

Jako producent ogrodzeń metalowych podchodzimy do pracy z ogromną pasją i zaangażowaniem , czego efektem są doskonałej jakości nowoczesne systemy ogrodzeniowe. Wspierani najnowocześniejszą technologią, tworzymy bezpieczne i trwałe ogrodzenia.