Menu Zamknij

Ogrodzenia

Nowoczesne ogrodzenia metalowe

Współczesne aranżacje posesji opierają się na minimalizmie. Proste bryły budynków, neutralna kolorystyka, jednolite powierzchnie i subtelne struktury świetnie ze sobą współgrają, tworząc elegancki i pełen klasy oraz luksusu krajobraz architektoniczny. Jednym z elementów, który go tworzy, są ogrodzenia. 

Przedstawiamy nowoczesne ogrodzenia metalowe, które idealnie wpisują się we współczesne trendy w projektach posesji. Ich uniwersalny design sprawia, że są ponadczasowe i pasują do różnych stylów aranżacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na ogrodzenia i płoty, które zachwycają symetrią, solidnym wykonaniem oraz szerokim zastosowaniem. Udowadniamy, że prostota może być elegancka!

Nasze nowoczesne ogrodzenia zdobywają serca wszystkich osób, które szukają wielofunkcyjnych rozwiązań. Oferowane przez nas płoty metalowe pełnią różne funkcje:

  • zabezpieczają teren przed wejściem nieproszonych gości,
  • wyznaczają granice zewnętrzne i wewnętrzne działki,
  • stanowią elegancką wizytówkę domu,
  • są kompatybilne z bramami i furtkami, w których można zastosować inteligentne systemy sterowania.

Kolekcja Linea

Kolekcja Linea to otwarte w formie, minimalistyczne wzornictwo. Układ profili tworzy rytmiczną kompozycję doskonale wpasowującą się w architekturę domu.

Nowoczesne ogrodzenia wielozadaniowe | Kolekcja Linea | Realizacja

Kolekcja METRIC

Metric to minimalistyczna linia o wyrazistych kształtach. Dzięki wymiennym profilom, w kolekcji Metric możemy łączyć proste formy z barwnymi detalami. Wyjątkowy efekt dają kontrastowe kompozycje kolorystyczne, a także zestawienie stali z fakturą drewna.

kolekcja_metric
produkt rekomendowany_DW_2019

Kolekcja Natura

Płonący ogień, bijące od niego ciepło i migoczące iskierki tworzą magiczny nastrój. Przy ogniu odprężamy się, ogarnia nas błogość i niepowtarzalna atmosfera. Magia ognia budzi w nas same pozytywne emocje. Płomień zamknięty w bezpiecznej i ciekawej formie stworzy niezwykłą atmosferę spotkań w ogrodzie.

AGNIESZKA WERBEL

Projektant

agnieszka_werbel

Kolekcja Stante

Kolekcja Stante oparta jest na profilach ułożonych pod kątem, dających wrażenie żaluzji. Takie rozwiązanie jest idealnym sposobem na ochronę prywatności.

stante

Zalety nowoczesnych ogrodzeń metalowych

Decyzja o wyborze ogrodzenia musi być przemyślana. Korzyści z zakupu ogrodzeń metalowych pomagają rozwiać wszelkie wątpliwości. Zaletami, które warto wymienić, są:

  • Solidna i wytrzymała konstrukcja – działanie przeróżnych warunków atmosferycznych czy ewentualne uszkodzenia mechaniczne nie są zagrożeniem dla naszych metalowych ogrodzeń. Przeprowadzane laboratoryjne testy siłowników, zawiasów, mocowań, a także systemów automatycznych potwierdzają, że konstrukcja jest solidna i będzie niezawodna przez wiele lat.
  • Struktura zabezpieczona przed występowaniem korozji – prototypy naszych ogrodzeń metalowych są poddawane licznym testom jakościowym, między innymi badaniom korozyjności, które potwierdziły odporność powierzchni na występowanie rdzy. Nie musisz martwić się, że po kilku latach Twoje ogrodzenie będzie niefunkcjonalne lub nieestetyczne. 
  • Uniwersalna kolorystyka i zastosowanie – w swoich projektach nie tylko podążamy za aktualnymi trendami, ale również sami je kreujemy. Stawiamy na kolory, które symbolizują luksus i jakość. Nasze metalowe ogrodzenia są dostępne w standardowych kolorach z palety RAL. To między innymi antracyt, grafit, brąz lub czerń. Wychodzimy poza znane schematy, oferując także bardziej dynamiczne kolory: zielony, czerwony, żółty czy różowy – to barwy, których nie boimy się użyć!
  • Luksusowy wygląd – nowoczesny design metalowych ogrodzeń podnosi prestiż posesji. Na styl naszych ogrodzeń wpływa nie tylko kolor, ale także wzornictwo. Projektujemy, wykorzystując zarówno umiejętności, jak i doświadczenie, ale przede wszystkim pasję tworzenia. Dlatego na rynku znajdują się nasze nowoczesne ogrodzenia metalowe, które łączą innowacyjne rozwiązania, jakość wykonania oraz ciekawy design.

Zachęcamy do zapoznania się z różnymi kolekcjami naszych nowoczesnych ogrodzeń z metalu. Pionowo lub poziomo zlokalizowane symetryczne przęsła, ogrodzenia z pojedynczym kolorowym szczebelkiem, a może konstrukcje przypominające drewniane płoty bądź obrazujące motyw natury? Wybór należy do Ciebie!

Więcej niż ogrodzenie…

Ogrodzenie nowoczesne jest czymś więcej niż wyznaczeniem granic działki i estetycznym uzupełnieniem stylu posesji. Nasze innowacyjne rozwiązania sprawdzają się w codziennym życiu – przęsło metalowego ogrodzenia może być wykorzystane do czynności dekoracyjnych. Z łatwością zawiesisz na nim donicę z kwiatami. Jeśli zechcesz odpocząć w otoczeniu roślinności, możesz przymocować do przęsła również hamak. Na naszych metalowych ogrodzeniach istnieje możliwość montażu elementów do realizacji własnych pasji. Dzięki solidnej konstrukcji można stworzyć przytulny kącik malarski na świeżym powietrzu, przymocować worek bokserski czy zainstalować kosz z obręczą do gry w koszykówkę.

Chcesz poznać więcej możliwości? Możesz przekonać się o nich na własnej… działce! Zapraszamy do kontaktu z ekspertami GATIGO – doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie, podpowiemy, które ogrodzenie metalowe będzie pasować na wymiar danej posesji oraz jaki design będzie spójny ze stylem otoczenia.

 

Translate »