hero

Mała architektura

W Gatigo zawsze stawialiśmy na funkcjonalność. Z tą myślą sukcesywnie powiększamy naszą ofertę w nowe rozwiązania, które odpowiadają na kolejne potrzeby naszych klientów. W ten sposób budujemy znaczenie i rolę, jaką pełnią na rynku ogrodzenia. Wielozadaniowość naszych ogrodzeń polega na tym, że nie tylko zwieńczają i zabezpieczają posesję, ale spełniają dodatkowe funkcje. Czasem takie, których byśmy się nie spodziewali.

Daszek nad furtką
Daszek nad furtką
Daszek nad furtką

Śnieg, deszcz, wiatr? Daszek nad furtką uchroni przed nimi Ciebie i każdego, kogo zaprosisz do swojego domu. Zanim zdążysz otworzyć furtkę, czekający pod nią goście już poczują się zaopiekowani. Doświadczą Twojej gościnności jeszcze przed przekroczeniem progu Twojego domu.

Wiata śmietnikowa
Wiata śmietnikowa
Wiata śmietnikowa

Podczas montażu ogrodzenia warto uwzględnić miejsce na śmieci. Nasza wiata śmietnikowa zasłoni nieestetyczne kontenery, a doskonale komponując się z naszymi ogrodzeniami, nie będzie rzucać się w oczy.

Carport
Carport
Carport
Carport

Nikt nie lubi odśnieżać szyb po nocnej śnieżycy. Latem, wsiadanie do auta wystawionego na słońce, również dalekie jest od komfortu. Carport, czyli dom dla Twojego samochodu, to zadaszenie (z możliwością zabudowania ścian), które zabezpieczy Twój samochód niezależnie od warunków atmosferycznych. Może też z powodzeniem zastąpić garaż.

Słupek oświetleniowy
Słupek oświetleniowy
Słupek oświetleniowy
Słupek oświetleniowy

Kiedy zapada zmrok, poruszanie się po posesji jest utrudnione. Właściwe oświetlenie może rozwiązać ten problem. Nocą, dzięki słupkom oświetleniowym, wzdłuż ścieżek i w kluczowych miejscach odnajdziesz się w drodze do domu i unikniesz poczucia dezorientacji. Ponadto cały teren będzie wyglądać imponująco.

Jako producent ogrodzeń metalowych podchodzimy do pracy z ogromną pasją i zaangażowaniem , czego efektem są doskonałej jakości nowoczesne systemy ogrodzeniowe. Wspierani najnowocześniejszą technologią, tworzymy bezpieczne i trwałe ogrodzenia.