Menu Zamknij

O nas

Postanowiliśmy stworzyć linię ogrodzeń na miarę XXI w., rozwiązań doskonale odpowiadających potrzebom użytkowników. Naszym celem jest wprowadzenie ogrodzenia idealnie wpasowującego się w przestrzeń życiową, styl i estetykę mieszkańców. Dążymy do zachowania jakości na etapie projektowania i doskonałości wykonania. Opracowując indywidualne projekty, ze wsparciem nowoczesnych technologii tworzymy ogrodzenia aktywnie wspierające nasze codzienne życie. Testujemy wszystkie nasze rozwiązania, sprawdzamy ich ergonomię, bezpieczeństwo i trwałość. Tworzymy bezpieczną domową przestrzeń, w której możesz być sobą.

NASZ ZESPÓŁ:

Jacek Sobczyk

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Tworzy i realizuje strategię marki GATIGO. Decyduje o kierunkach rozwoju nowych produktów i usług.​

Adam Furmański

KIEROWNIK DS. BADAŃ I ROZWOJU

Odpowiedziały jest za całokształt działań mających na celu projektowanie nowych produktów i uprawniających istniejące

Grzegorz Skrzeczkowski

KONSTRUKTOR

Tworzy koncepcje i technologie nowych produktów oraz dokumentację zgodnie z wymaganiami prawnymi.

Agnieszka Werbel

PROJEKTANT

Architekt z wykształcenia jak i pasji. Jej autorska kolekcja Natura to kompozycja otaczającej nas przyrody ubrana w nowoczesna formę.

MISJA:

Produkujemy i dostarczamy ogrodzenia do domów rodzinnych. Tworzymy nowoczesną architekturę w oparciu o innowacyjne, wysokiej jakości i estetyce wykonania produkty. Dążymy do doskonałego serwisu podczas całej współpracy z naszymi klientami i użytkownikami. Istniejemy po to, by umożliwić wszystkim członkom rodziny realizację ich pasji oraz zaspokojenie potrzeb przy maksymalnym wykorzystaniu dostępnego otoczenia.

PRACA

Nasza siła tkwi w ludziach. Jesteśmy grupą fantastycznych osób, pasjonatów rzeczy wszelkich, ale przede wszystkim zespołem specjalistów i ekspertów, którzy przekładają swoją energię na tworzenie niesamowitych produktów. Każdy z nas jest ważny i każdy z nas ma realny wpływ na rozwój GATIGO.

Stale rozwijamy nasz zespół. Poszukujemy zarówno pracowników produkcyjnych takich jak spawacze, operatorzy maszyn, montażyści, czy pracownicy ogólnoprodukcyjni jak również inżynierów i specjalistów z innych dziedzin.

Jeśli zainteresowała Cię się idea GATIGO i chciałbyś wspólnie z nami tworzyć WIELOZADANIOWE OGRODZENIA, zapraszamy do kontaktu: biuro@gatigo.pl

Translate »