Menu Zamknij

WIELOZADANIOWY ZESPÓŁ GATIGO

Jesteśmy zespołem, który łączy jeden cel – stworzenie linii ogrodzeń na miarę XXI w. Takie ogrodzenia powinny nie tylko idealnie wpasować się w przestrzeń życiową, styl i estetykę mieszkańców, ale też aktywnie wspierać codzienne życie.

Od lat produkujemy i dostarczamy ogrodzenia do domów rodzinnych, tworzymy bezpieczną przestrzeń, w której możesz być sobą. Gatigo istnieje po to, by umożliwić domownikom realizację pasji i zaspokajać potrzeby przy maksymalnym wykorzystaniu dostępnego otoczenia.

NASZ ZESPÓŁ

Jacek Sobczyk

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Tworzy i realizuje strategię marki Gatigo. Decyduje o kierunkach rozwoju nowych produktów i usług.

Adam Furmański

KIEROWNIK DS. BADAŃ I ROZWOJU

Odpowiada za całokształt działań mających na celu projektowanie nowych produktów i usprawnianie istniejących.

Grzegorz Skrzeczkowski

KONSTRUKTOR

Tworzy koncepcje i technologie nowych produktów oraz dokumentację zgodnie z wymaganiami prawnymi.

Agnieszka Werbel

PROJEKTANT

Architekt z wykształcenia i pasji. Jej autorska kolekcja Natura to kompozycja otaczającej nas przyrody ubrana w nowoczesną formę.

JAK DZIAŁAMY?

Jakość, wielozadaniowość i indywidualizm mają dla nas kluczowe znaczenie. Stale dążymy do perfekcji na każdym etapie produkcji – od projektowania do wykonania.

Opracowujemy indywidualne projekty ze wsparciem nowoczesnych technologii. Testujemy wszystkie nasze rozwiązania, sprawdzamy ich ergonomię, bezpieczeństwo i trwałość. Dążymy do doskonałego serwisu podczas współpracy z naszymi klientami i użytkownikami. 

DOŁĄCZ DO NAS!

Naszą siłą są ludzie. Zespół Gatigo to zbiór pasjonatów rzeczy wszelkich, ale przede wszystkim – specjalistów i ekspertów, którzy przekładają energię na tworzenie niesamowitych produktów. Stale rozwijamy nasz zespół. Poszukujemy zarówno pracowników produkcyjnych, takich jak spawacze, operatorzy maszyn, montażyści czy pracownicy ogólnoprodukcyjni, jak również inżynierów i specjalistów z innych dziedzin.

Chcesz stać się częścią zespołu Gatigo? Napisz wiadomość pod adres biuro@gatigo.pl i zacznij razem z nami tworzyć wielozadaniowe ogrodzenia!

Translate »