Menu Zamknij

Akcesoria

POCHWYT

Wysokiej jakości, dwustronny pochwyt ogrodzeniowy wykonany ze stali nierdzewnej, o długości całkowitej 90 cm. Przeznaczony do montażu w furtkach z elektrozaczepem oraz bramach przesuwnych.

Zastosowanie stali nierdzewnej gwarantuje wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz stylowy wygląd.

TABLICA Z ADRESEM POSESJI

Precyzyjnie wycinana laserowo tablica z numerem domu. Wykonana z nierdzewnej blachy, montowana na kołkach dystansowych przygotowana zarówno do montażu w ogrodzeniu, jak i betonie. Po zamontowaniu tabliczka odsunięta jest od ogrodzenia o około 2 cm, tworząc niesamowity efekt przestrzenny. W komplecie znajduje się blacha lakierowana w kolorze ogrodzenia, zapewniająca tło oraz nierdzewne kołki montażowe.

KLAMKA

Wykonana ze stali nierdzewnej klamka o ergonomicznym kształcie. Niezwykle komfortowa i wytrzymała w codziennym użytkowaniu.

ZAMEK NIERDZEWNY

Wysokiej klasy zamek z masywnym hakiem i regulowanym ryglem. Wraz z zaczepem zapobiega
wyłamaniu bramy i furtki.

ELEKTROZACZEP

Elektrozaczep belgijskiej firmy Locinox z systemem podwójnego blokowania. Osiąga wytrzymałość 500 kg. Bardzo silny i przyjazny
system użytkowania.

WEWNĘTRZNY RYGIEL DOLNY

Obsługiwany dźwignią na komfortowej wysokości, estetycznie schowany wewnątrz profilu bramy.

Akcesoria do bram 

Drobne detale, które mają ogromne znaczenie. Pozornie niezauważalne elementy, których zastosowanie podnosi komfort użytkowania konkretnej konstrukcji. To właśnie nasze akcesoria do bram, czyli przemyślane elementy i przeróżne artykuły dyskretnie wspierające mechanizm otwierania i zamykania bramy, informowania o numerze posesji czy zabezpieczenia konstrukcji przed wejściem niepożądanych osób. Stawiamy na to, by nasze akcesoria do bram skrzydłowych i przesuwnych spełniały prawidłowo swoją funkcję każdego dnia. 

Nasze systemy ogrodzeniowe są wyposażone w akcesoria od belgijskiej firmy Locinox. To sprawdzony i zaufany ekspert w branży okuć ogrodzeniowych. Wiemy, że połączenie nowoczesnych ogrodzeń, bram i furtek z wysokojakościowymi akcesoriami daje w efekcie najlepsze, inteligentne rozwiązania do Twojej działki.

Bramy wjazdowe pełnią coraz więcej funkcji. Nie są już tylko konstrukcjami ogrodzeniowymi wyznaczającymi granice działki. Stanowią nieodłączny element naszego codziennego życia. Automatyka pozwala oszczędzić czas na otwieraniu i zamykaniu bramy. Taki mechanizm wpływa też na naszą wygodę – nie musimy wychodzić z samochodu, żeby umożliwić sobie wjazd na własną działkę. Bramy są funkcjonalne, estetyczne, niezawodne i nowoczesne. Nasze akcesoria do bram to ich dopełnienie. Tworzymy je po to, żeby móc jeszcze bardziej spełnić Twoje oczekiwania.

Akcesoria do bram – funkcje i zalety

Dostępne w naszym asortymencie akcesoria do bram pełnią funkcję:

  • Zabezpieczającą – dzięki naszym akcesoriom do bram, takim jak rygle czy nierdzewne zamki, można podnieść poziom ochrony posesji. 
  • Informacyjną – na bramie lub ogrodzeniu można przymocować tablicę z adresem posesji. 
  • Użytkową – klamki lub pochwyty montowane na furtkach bądź bramach przesuwnych umożliwiają ich ręczne otwarcie i zamknięcie, nawet w sytuacji, gdy konstrukcja wyposażona jest w napęd automatyczny.
  • Dekoracyjną – akcesoria do bramy są wykonane ze stali nierdzewnej, która jest nie tylko odporna na uszkodzenia lub wystąpienie korozji, ale także świetnie się prezentuje. 

Nasza oferta jest dopracowana nawet w najmniejszym stopniu. Zamawiając u nas bramę, ogrodzenie lub furtkę, otrzymuje się nie tylko zestaw najpotrzebniejszych akcesoriów, ale również fachowe doradztwo w ich użytkowaniu. 

Jakościowe akcesoria do bram przesuwnych i skrzydłowych

Proponowane przez nas akcesoria do bram są wykonane z odpowiednio wyselekcjonowanych oraz obrobionych materiałów. Oferujemy między innymi elementy ze stali nierdzewnej, które wyróżnia solidna konstrukcja i wyjątkowy wygląd. W asortymencie znajdują się również elementy poddane cynkowaniu ogniowemu, które zabezpiecza powierzchnię akcesoriów przed występowaniem korozji. To gwarancja wytrzymałości, niezawodności oraz estetycznego wyglądu tych elementów przez wiele lat eksploatacji, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, takich jak wysokie i niskie temperatury czy opady śniegu i deszczu. 

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu!

 

Translate »