hero

Kolekcja Cubus- GCH 26030

W kolekcji Cubus lekkość konstrukcji idzie w parze z efektem wizualnym. Symetryczne i uporządkowane wypełnienie z profilowanej blachy zapewnia niczym niezaburzoną ciągłość linii ogrodzenia. ldealne dopasowanie wszystkich elementów miało na celu nie tylko właściwe zabezpieczenie posesji, ale także wyeksponowanie nowoczesnej architektury. Niewielka przezierność kolekcji Cubus sprawi, że na terenie posesji można czuć się swobodnie. Doskonałe proporcje przekonają każdego, kto ceni sobie harmonię i spokój.

Symetryczne i uporządkowane wypełnienie z profilowanej blachy zapewnia niczym niezaburzoną ciągłość linii ogrodzenia. Niewielki prześwit między elementami nada ogrodzeniu lekkości, a jednocześnie nie zakłóci naszej swobody na terenie posesji.

ogrodzenie

MODEL GCH26030 TO SERIA PIĘCIU FRAGMENTÓW STALOW EJ BLACHY O W YMIARACH 260X33 MM, UŁOŻONYCH POZIOMO Z ZACHOW ANIEM RÓW NOMIERNEGO PRZEŚW ITU÷MIĘDZY NIMI.

Wszystkie elementy ogrodzenia malowane są proszkowo, w szerokiej gamie kolorystycznej. Malowanie proszkowe pozwala uzyskać jednolitą i gładką powierzchnię, która jednocześnie jest przyjazna dla środowiska, ponieważ farby proszkowe nie zawierają związków rozpuszczalnikowych. Powłoka stworzona metodą proszkową nie posiada zacieków, a malowane elementy będą w każdym miejscu równomiernie nasycone. Nasze ogrodzenie dzięki takiemu rodzajowi zabezpieczenia, jest w pełni odporne na działanie promieni UV, wilgoci i mrozu, a także posiada właściwości antykorozyjne.

Oferujemy wybarwienie wszystkich elementów ogrodzenia w wersji podstawowej w następujących kolorach z palety wzornika RAL:

ogrodzenie

Kolory standardowe:

MOCCA BRĄZ

RAL 8017

KSIĘŻYCOWY ANTRACYT

RAL 7016

WULKANICZNY GRAFIT

RAL 7024

KARBONOWA CZERŃ

RAL 9005

Kolory niestandardowe:

MROŹNE MARENGO

RAL 7021

STALOWY SZARY

RAL 7030

CZEKOLADOWY BRĄZ

RAL 8019

SŁONECZNY ŻÓŁTY

RAL 1018

SZAFRANOWY POMARAŃCZ

RAL 2000

WINNY CZERWONY

RAL 3005

KLASYCZNY SZAFIR

RAL 5003

INTENSYWNY KOBALT

RAL 5010

ENERGETYCZNA LIMONKA

RAL 6018

SOCZYSTA ZIELEŃ

RAL 6005

PORCELANOWA BIEL

RAL 9016

7 lat gwarancji

kotwienie do podmurówki

brama
przesuwna

brama przesuwna bez przeciwwagi

brama teleskopowa 2 segmentowa

brama dwuskrzydłowa

Malowanie za pomocą farb proszkowych pozwala także na uzyskanie ciekawego efektu wizualnego. Proponujemy powłoki gładkie od błyszczących do głęboko matowych lub o drobnej strukturze, których wygląd będzie przypominał gruboziarnisty papier ścierny

Ten wzór ogrodzenia może być zastosowany zarówno do bramy przesuwnej, przesuwnej bez przeciwwagi, teleskopowej, narożnej, składanej, jak i dwuskrzydłowej. Przy montażu paneli zachęcamy do użycia łącznika typu „T,” który powoduje szczelinę ok. 15 mm między ramą przęsła a słupkiem lub typu „U” charakteryzującego się ok 50 mm odstępem pomiędzy ramą a słupkiem.

Jesteśmy pewni jakości naszych ogrodzeń i materiałów użytych do ich produkcji, dlatego dajemy na nie 7 letnią gwarancję

Jako producent ogrodzeń metalowych podchodzimy do pracy z ogromną pasją i zaangażowaniem, czego efektem są doskonałej jakości nowoczesne systemy ogrodzeniowe. Wspierani najnowocześniejszą technologią, tworzymy bezpieczne i trwałe ogrodzenia.