hero

GLW8020

Kolekcja Linea zostata zaprojektowana, by zachwycać. Układ profili ogrodzenia tworzy rytmiczną kompozycję, która zabezpiecza posesję i nadaje jej niepowtarzalny charakter. Linea gra na emocjach obserwatora - zmienia się wraz ze zmianą perspektywy i kąta widzenia. Efekt trójwymiarowosci i dynamiki imponuje na kazdym kroku wzdtuż linii ogrodzenia. Otwarte w formie minimalistyczne wzornictwo, sprawia, ze Linea jest doskonałym zwieńczeniem nowoczesnej zabudowy.

Kolekcja Linea to system z pionowymi sztachetami. Charakteryzuje się brakiem ram w przęsłach, co nadaje mu modernistyczny charakter.

ogrodzenie

PODSTAW Ą TEGO W ZORU JEST STALOW Y, PIONOW O UŁOŻONY PROFIL, O W YMIARACH 80X20 MM. UKŁAD POJEDYNCZYCH SZTACHET SPAJA DODATKOW Y POPRZECZNY ELEMENT, KTÓRY UMIESZCZONY JEST W DOLNEJ CZĘŚCI OGRODZENIA

Aby połączyć przęsło i słupek ze sobą należy zastosować łącznik typu „U”. W ten sposób uzyskamy między łącznikiem i słupkiem szczelinę ok 50 mm, która będzie pięknie współgrała z ułożeniem pionowym sztachetek. Ten model ogrodzenia możemy zastosować wraz z bramą przesuwną, przesuwną bez przeciwwagi, teleskopową 2-segmentową i bramą dwuskrzydłową.

Tradycyjnie elementy stalowe malowane są farbą proszkową, która zapewnia antykorozyjność, trwałość, równomierne wybarwienie i elegancję produktu. Oferowana przez Gatigo kolorystyka podstawowa zawiera najmodniejsze w obecnym sezonie wybarwienia, czyli antracyt (RAL 7016), grafit (RAL 7024), czerń (RAL 9005) i brąz (RAL 8017

ogrodzenie

Kolory standardowe:

ANTRACYT

RAL 7016

GRAFIT

RAL 7024

CZERŃ

RAL 9005

BRĄZ

RAL 8017

Kolory niestandardowe:

ENERGETYCZNA LIMONKA

RAL 6018

MROŹNE MARENGO

RAL 7021

STALOWY SZARY

RAL 7030

SOCZYSTA ZIELEŃ

RAL 6005

CZEKOLADOWY BRĄZ

RAL 8019

PORCELANOWA BIEL

RAL 9016

SŁONECZNY ŻÓŁTY

RAL 1018

SZAFRANOWY POMARAŃCZ

RAL 2000

WINNY CZERWONY

RAL 3005

KLASYCZNY SZAFIR

RAL 5003

INTENSYWNY KOBALT

RAL 5010

7 lat gwarancji

kotwienie do podmurówki

brama przesuwna

brama przesuwna bez przeciwwagi

brama teleskopowa 2 segmentowa

brama dwuskrzydłowa

Cenimy naszego klienta i chcemy, aby czuł się bezpieczny, dlatego produkt objęty jest wydłużoną do 7 lat gwarancją.

Podczas malowania stalowych elementów stosujemy zabieg rozpylania farby proszkowej na całej powierzchni. W całym procesie korzystając także z właściwości elektrostatycznych i elektrokinetycznych. Dzięki temu uzyskujemy pełną przyczepność farby i zwiększamy jej trwałości. Efektem tych działań są też dokładnie i równomiernie pomalowane elementy, o jednolitych nawet bardzo soczystych kolorach i strukturach: gładkiej, matowej, połyskującej lub ziarnistej.

Układ pojedynczych sztachet spaja dodatkowy poprzeczny element, który umieszczony jest w dolnej części ogrodzenia

Jako producent ogrodzeń metalowych podchodzimy do pracy z ogromną pasją i zaangażowaniem, czego efektem są doskonałej jakości nowoczesne systemy ogrodzeniowe.Wspierani najnowocześniejszą technologią, tworzymy bezpieczne i trwałe ogrodzenia.