hero

GLW8030

Kolekcja Linea zostata zaprojektowana, by zachwycać. Układ profili ogrodzenia tworzy rytmiczną kompozycję, która zabezpiecza posesję i nadaje jej niepowtarzalny charakter. Linea gra na emocjach obserwatora - zmienia się wraz ze zmianą perspektywy i kąta widzenia. Efekt trójwymiarowosci i dynamiki imponuje na kazdym kroku wzdtuż linii ogrodzenia. Otwarte w formie minimalistyczne wzornictwo, sprawia, ze Linea jest doskonałym zwieńczeniem nowoczesnej zabudowy.

Kolekcja Linea to system z pionowymi sztachetami. Charakteryzuje się brakiem ram w przęsłach, co nadaje mu modernistyczny charakter.

ogrodzenie

Wzór oparty jest na pionowo ułożonych stalowych profilach 80x30 mm, połączonych jedynie dolnym przęsłem, które montowane jest do podmurówki.

Tak jak przy poprzednich kolekcjach, zapewniamy najwyższą jakość materiałów. Stalowe profile malowane są proszkowo, co pozwala uzyskać maksymalną trwałość i estetyczny wygląd.

W standardzie, profile ogrodzenia oferujemy w podstawowej kolorystyce: od księżycowego antracytu (RAL 7016), przez wulkaniczny grafit (RAL 7024) i karbonową czerń (RAL 9005), aż po klasyczny mocca brąz (RAL 8017). Z matową lub drobną strukturą.

ogrodzenie

Kolory standardowe:

KSIĘŻYCOWEGO ANTRACYTU

RAL 7016

WULKANICZNY GRAFIT

RAL 7024

KARBONOWA CZERŃ

RAL 9005

MOCCA BRĄZ

RAL 8017

Kolory niestandardowe:

ENERGETYCZNA LIMONKA

RAL 6018

MROŹNE MARENGO

RAL 7021

STALOWY SZARY

RAL 7030

SOCZYSTA ZIELEŃ

RAL 6005

CZEKOLADOWY BRĄZ

RAL 8019

PORCELANOWA BIEL

RAL 9016

SŁONECZNY ŻÓŁTY

RAL 1018

SZAFRANOWY POMARAŃCZ

RAL 2000

WINNY CZERWONY

RAL 3005

KLASYCZNY SZAFIR

RAL 5003

INTENSYWNY KOBALT

RAL 5010

SOCZYSTA ZIELEŃ

RAL 6005

7 lat gwarancji

kotwienie
do
podmurówki

brama
przesuwna

brama
przesuwna
bez przeciwwagi

brama
teleskopowa
2-segmentowa

brama
dwuskrzydłowa

Ten wzór możemy zastosować z bramą przesuwną, bramą przesuwną bez przeciwwagi, bramą teleskopową 2-segmentową oraz bramą dwuskrzydłową.

Na ogrodzenie i komponenty dajemy siedmioletnią gwarancję.

Wzór oparty jest na pionowo ułożonych stalowych profilach 80x30 mm, połączonych jedynie dolnym przęsłem, które montowane jest do podmurówki

Jako producent ogrodzeń metalowych podchodzimy do pracy z ogromną pasją i zaangażowaniem, czego efektem są doskonałej jakości nowoczesne systemy ogrodzeniowe.Wspierani najnowocześniejszą technologią, tworzymy bezpieczne i trwałe ogrodzenia.