hero

GMH10020

Ogrodzenia z kolekcji Metric mają niezliczone mozliwości personalizacji. Są ukłonem w stronę wszystkich, ceniących funkcjonalność, uniwersalność i ponadczasowość. Pasują do każdego rodzaju architektury. Szeroka paleta proflli wypełnienia i różnorodność ich rozłożenia w ramie, sprawia ze wybór ogrodzenia staje się prawdziwą przygodą! Naszym celem było stworzenie ogrodzeń łączących prostotę z nieograniczonymi możliwościami konfiguracji - efektem jest kolekcja Metric.

Kolekcja Metric pozwala na wiele wariacji kolorystycznych, jak i motywów ozdobnych. To od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać Twoje ogrodzenie!

ogrodzenie

Kolekcja Metric to stalowe profile o różnych wymiarach, które mogą być ułożone pionowo lub poziomo z różną gęstością.

W każdym z wariantów kolekcji, gwarantujemy najlepsze jakościowo malowanie stali, polegające na użyciu farby proszkowej natryskiwanej (równomierne i dokładne pokrycie). Ogrodzenie jest odporne na działanie promieni słonecznych, deszcz i mróz. Produkt ma także właściwości antykorozyjne i jest przyjazny dla środowiska, ponieważ stosowane farby nie zawierają w swoim składzie szkodliwych substancji rozpuszczalnikowych. Oferujemy także bogatą kolorystykę opartą na wzorniku RAL.

ogrodzenie

Kolory podstawowe dla stali

MOCCA BRĄZ

RAL 8017

KSIĘŻYCOWY ANTRACYT

RAL 7016

WULKANICZNY GRAFIT

RAL 7024

KARBONOWA CZERŃ

RAL 9005

Kolory niestandardowe

SŁONECZNY ŻÓŁTY

RAL 1018

SZAFRANOWY POMARAŃCZ

RAL 2000

WINNY CZERWONY

RAL 3005

KLASYCZNY SZAFIR

RAL 5003

INTENSYWNY KOBALT

RAL 5010

ENERGETYCZNA LIMONKA

RAL 6018

MROŹNE MARENGO

RAL 7021

STALOWY SZARY

RAL 7030

SOCZYSTA ZIELEŃ

RAL 6005

CZEKOLADOWY BRĄZ

RAL 8019

PORCELANOWA BIEL

RAL 9016

7 lat gwarancji

kotwienie do podmurówki

brama przesuwna

brama przesuwna bez przeciwwagi

brama teleskopowa 2 segmentowa

brama dwuskrzydłowa

Malowanie za pomocą farb proszkowych pozwala także na uzyskanie ciekawego efektu wizualnego. Proponujemy powłoki gładkie od błyszczących do głęboko matowych lub o drobnej strukturze, których wygląd będzie przypominał gruboziarnisty papier ścierny.

Ten wzór ogrodzenia może być zastosowany zarówno do bramy przesuwnej, przesuwnej bez przeciwwagi, teleskopowej, narożnej, składanej, jak i dwuskrzydłowej. Przy montażu paneli zachęcamy do użycia łącznika typu „T,” który powoduje szczelinę ok. 15 mm między ramą przęsła a słupkiem lub typu „U” charakteryzującego się ok 50 mm odstępem pomiędzy ramą a słupkiem.

Jesteśmy pewni jakości naszych ogrodzeń i materiałów użytych do ich produkcji, dlatego dajemy na nie 7 letnią gwarancję.