hero

GMH8020 kolorowy szczebelek

Ogrodzenia z kolekcji Metric mają niezliczone mozliwości personalizacji. Są ukłonem w stronę wszystkich, ceniących funkcjonalność, uniwersalność i ponadczasowość. Pasują do każdego rodzaju architektury. Szeroka paleta proflli wypetnienia i róznorodność ich roztozenia w ramie, sprawia ze wybór ogrodzenia staje się prawdziwq przygodq! Naszym celem byto stworzenie ogrodzeń łączących prostotę z nieograniczonymi możliwosciami konflguracji - efektem jest kolekcja Metric.

Kolekcja Metric pozwala na wiele wariacji kolorystycznych, jak i motywów ozdobnych. To od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać Twoje ogrodzenie

ogrodzenie

Kolekcja Metric to stalowe profile o różnych wymiarach, które mogą być ułożone pionowo lub poziomo z różną gęstością.

W każdym z wariantów kolekcji, gwarantujemy najlepsze jakościowo malowanie stali, polegające na użyciu farby proszkowej natryskiwanej (równomierne i dokładne pokrycie). Ogrodzenie jest odporne na działanie promieni słonecznych, deszcz i mróz. Produkt ma także właściwości antykorozyjne i jest przyjazny dla środowiska, ponieważ stosowane farby nie zawierają w swoim składzie szkodliwych substancji rozpuszczalnikowych. Oferujemy także bogatą kolorystykę opartą na wzorniku RAL.

ogrodzenie

Kolory standardowe:

SŁONECZNY ŻÓŁTY

RAL 1018

SZAFRANOWY POMARAŃCZ

RAL 2000

WINNY CZERWONY

RAL 3005

KLASYCZNY SZAFIR

RAL 5003

INTENSYWNY KOBALT

RAL 5010

Kolory niestandardowe:

ENERGETYCZNA LIMONKA

RAL 6018

MROŹNE MARENGO

RAL 7021

STALOWY SZARY

RAL 7030

SOCZYSTA ZIELEŃ

RAL 6005

CZEKOLADOWY BRĄZ

RAL 8019

PORCELANOWA BIEL

RAL 9016

7 lat
gwarancji

kotwienie do podmurówki

brama przesuwna

brama przesuwna
bez przeciwwagi

brama teleskopowa
2 segmetowa

brama dwuskrzydłowa

Malowanie za pomocą farb proszkowych pozwala także na uzyskanie ciekawego efektu wizualnego. Proponujemy powłoki gładkie od błyszczących do głęboko matowych lub o drobnej strukturze, których wygląd będzie przypominał gruboziarnisty papier ścierny.

Ten wzór ogrodzenia może być zastosowany zarówno do bramy przesuwnej, przesuwnej bez przeciwwagi, teleskopowej, narożnej, składanej, jak i dwuskrzydłowej. Przy montażu paneli zachęcamy do użycia łącznika typu „T,” który powoduje szczelinę ok. 15 mm między ramą przęsła a słupkiem lub typu „U” charakteryzującego się ok 50 mm odstępem pomiędzy ramą a słupkiem.

Jesteśmy pewni jakości naszych ogrodzeń i materiałów użytych do ich produkcji, dlatego dajemy na nie 7 letnią gwarancję.