hero

GMH8020

Ogrodzenia z kolekcji Metric mają niezliczone mozliwości personalizacji. Są ukłonem w stronę wszystkich, ceniących funkcjonalność, uniwersalność i ponadczasowość. Pasują do każdego rodzaju architektury. Szeroka paleta proflli wypełnienia i różnorodność ich rozłożenia w ramie, sprawia ze wybór ogrodzenia staje się prawdziwą przygodą! Naszym celem było stworzenie ogrodzeń łączących prostotę z nieograniczonymi możliwościami konfiguracji - efektem jest kolekcja Metric.

Kolekcja Metric pozwala na wiele wariacji kolorystycznych, jak i motywów ozdobnych. To od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać Twoje ogrodzenie!

ogrodzenie

Kolekcja Metric to stalowe profile o różnych wymiarach, które mogą być ułożone pionowo lub poziomo z różną gęstością.

W każdym z wariantów kolekcji, gwarantujemy najlepsze jakościowo malowanie stali, polegające na użyciu farby proszkowej natryskiwanej (równomierne i dokładne pokrycie). Ogrodzenie jest odporne na działanie promieni słonecznych, deszcz i mróz. Produkt ma także właściwości antykorozyjne i jest przyjazny dla środowiska, ponieważ stosowane farby nie zawierają w swoim składzie szkodliwych substancji rozpuszczalnikowych. Oferujemy także bogatą kolorystykę opartą na wzorniku RAL.

ogrodzenie

Kolory podstawowe:

Kolory niestandardowe:

7 lat gwarancji

kotwienie do podmurówki

brama przesuwna

brama przesuwna
bez przeciwwagi

brama teleskopowa
2 segmentowa

brama dwuskrzydłowa

Malowanie za pomocą farb proszkowych pozwala także na uzyskanie ciekawego efektu wizualnego. Proponujemy powłoki gładkie od błyszczących do głęboko matowych lub o drobnej strukturze, których wygląd będzie przypominał gruboziarnisty papier ścierny.

Ten wzór ogrodzenia może być zastosowany zarówno do bramy przesuwnej, przesuwnej bez przeciwwagi, teleskopowej, narożnej, składanej, jak i dwuskrzydłowej. Przy montażu paneli zachęcamy do użycia łącznika typu „T,” który powoduje szczelinę ok. 15 mm między ramą przęsła a słupkiem lub typu „U” charakteryzującego się ok 50 mm odstępem pomiędzy ramą a słupkiem.

Jesteśmy pewni jakości naszych ogrodzeń i materiałów użytych do ich produkcji, dlatego dajemy na nie 7 letnią gwarancję.