hero

GMW8020

Ogrodzenia z kolekcji Metric mają niezliczone mozliwości personalizacji. Są ukłonem w stronę wszystkich, ceniących funkcjonalność, uniwersalność i ponadczasowość. Pasują do każdego rodzaju architektury. Szeroka paleta proflli wypetnienia i róznorodność ich roztozenia w ramie, sprawia ze wybór ogrodzenia staje się prawdziwq przygodq! Naszym celem byto stworzenie ogrodzeń łączących prostotę z nieograniczonymi możliwosciami konflguracji - efektem jest kolekcja Metric

Kolekcja Metric pozwala na wiele wariacji kolorystycznych, jak i motywów ozdobnych. To od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać Twoje ogrodzenie!

ogrodzenie

Kolekcja Metric to stalowe profile o różnych wymiarach, które mogą być ułożone pionowo lub poziomo z różną gęstością.

W każdym z wariantów kolekcji, gwarantujemy najlepsze jakościowo malowanie stali, polegające na użyciu farby proszkowej natryskiwanej (równomierne i dokładne pokrycie). Ogrodzenie jest odporne na działanie promieni słonecznych, deszcz i mróz. Produkt ma także właściwości antykorozyjne i jest przyjazny dla środowiska, ponieważ stosowane farby nie zawierają w swoim składzie szkodliwych substancji rozpuszczalnikowych. Oferujemy także bogatą kolorystykę opartą na wzorniku RAL.

ogrodzenie

Kolory standardowe

SŁONECZNY ŻÓŁTY

RAL 1018

SZAFRANOWY POMARAŃCZ

RAL 2000

WINNY CZERWONY

RAL 3005

KLASYCZNY SZAFIR

RAL 5003

INTENSYWNY KOBALT

RAL 5010

Kolory niestandardowe

ENERGETYCZNA LIMONKA

RAL 6018

MROŹNE MARENGO

RAL 7021

STALOWY SZARY

RAL 7030

SOCZYSTA ZIELEŃ

RAL 6005

CZEKOLADOWY BRĄZ

RAL 8019

PORCELANOWA BIEL

RAL 9016

7 lat
gwarancji

kotwienie do podmurówki

brama przesuwna

brama przesuwna
bez przeciwwagi

brama teleskopowa
2 segmentowa

brama dwuskrzydłowa

Malowanie za pomocą farb proszkowych pozwala także na uzyskanie ciekawego efektu wizualnego. Proponujemy powłoki gładkie od błyszczących do głęboko matowych lub o drobnej strukturze, których wygląd będzie przypominał gruboziarnisty papier ścierny.

Ten wzór ogrodzenia może być zastosowany zarówno do bramy przesuwnej, przesuwnej bez przeciwwagi, teleskopowej, narożnej, składanej, jak i dwuskrzydłowej. Przy montażu paneli zachęcamy do użycia łącznika typu „T,” który powoduje szczelinę ok. 15 mm między ramą przęsła a słupkiem lub typu „U” charakteryzującego się ok 50 mm odstępem pomiędzy ramą a słupkiem.

Jesteśmy pewni jakości naszych ogrodzeń i materiałów użytych do ich produkcji, dlatego dajemy na nie 7 letnią gwarancję.