hero

Spotkanie w Sopocie z Zofią Klepacką

Aktualności

Spotkanie w Sopocie z Zofią Klepacką

Od stycznia 2022 r. ambasadorką marki Gatigo jest windsurferka Zofia Klepacka. O tym, że mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata jest bardzo sympatyczną osobą, mieliśmy okazję przekonać się osobiście!

Spotkanie z Mistrzynią


Do Sopotu przyjechaliśmy jako kibice, by przyjrzeć się przygotowaniom Zofii do kolejnego sezonu. Przy okazji mogliśmy też porozmawiać z nią i dowiedzieć się: jak zaczęła się pasja sportowa naszej Ambasadorki, dlaczego wybrała właśnie windsurfing oraz jak wyglądają jej treningi i przygotowania do zawodów. Zobaczyliśmy również, jak poprawnie złożyć deskę i żagiel, a nawet mogliśmy dotknąć sprzętu Zofii. Poznaliśmy także marzenia i cele, które stawia sobie nasza Ambasadorka, czyli zdobycie Pucharu Świata i Europy, a w 2024 roku – złoty medal Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Trzymamy już za te plany kciuki!
Warto wspomnieć, że spotkanie było pomysłem naszych pracowników, którzy chcieli poznać osobiście Ambasadorkę firmy i dowiedzieć się więcej o pasji kobiety, którą podziwiają.

Wróciliśmy z Sopotu pełni energii, dobrych wspomnień, a także materiałów zarejestrowanych podczas spotkania. Zdjęciami i filmami będziemy się sukcesywnie dzielić. A już dziś zapewniamy, że niedługo z naszych kanałów w mediach społecznościowych będziecie mogli dowiedzieć się, jak przebiegały początki kariery Zofii Klepackiej, jak wyglądają jej treningi oraz dowiecie się, jakie wyzwania sportowe czekają na naszą ambasadorkę. I gdzie w najbliższej przyszłości będziecie mogli zobaczyć żagiel z logiem Gatigo.