hero

Zofia Klepacka ambasadorką marki Gatigo

Aktualności

Zofia Klepacka ambasadorką marki Gatigo

Nowoczesne ogrodzenia premium, bramy i systemy automatycznego otwierania to nasza specjalność. Dbamy o to, by 25 lat doświadczenia w branży wykorzystać w mistrzowski sposób. Dlatego rozumiemy i doceniamy tych, którzy ciężko pracują na sukces w każdej dziedzinie życia. Od stycznia 2022 roku w osiąganiu sportowych sukcesów wspieramy Zofię Klepacką, która jest ambasadorką marki Gatigo.

Kochamy sport

Wspieranie sportowców towarzyszy naszej firmie od lat. Jako Polargos jesteśmy sponsorem strategicznym Legii Futsal, która jest oczkiem głowie prezesa naszej firmy – Piotra Raka. Współpraca z Zofią Klepacką, mistrzynią i dwukrotną wicemistrzynią świata w dziedzinie windsurfingu, zaczęła się dzięki aukcji charytatywnej. Podczas tego wydarzenia Prezes wylicytował koszulkę polskiej windsurferki. Przy jej przekazaniu nawiązała się miła rozmowa o wspólnej pasji, jaką jest sport. Jej efektem jest umowa ambasadorska podpisana… na desce windsurfigowej! Moment ten został zarejestrowany na filmie.

https://fb.watch/gcUUGWQF1X/


Zależy nam na mistrzostwie

Co wspólnego może mieć ogrodzenie ze sportem? Bardzo wiele – zależy nam na mistrzostwie. Na osiąganiu najwyższych możliwych rezultatów w każdej dziedzinie, którą się zajmujemy. Dbanie o szczegóły, stały rozwój i dążenie do ideału – to łączy nas ze światem sportu. Właśnie dlatego wspieramy Zofię Klepacką. Polska windsurferka udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych, a ciężką pracą można pokonać wiele przeszkód. Może być świetną inspiracją dla młodego pokolenia, pokazując, że sport to mnóstwo pasji i dlatego warto wprowadzić go do swojego życia na stałe.

Jako Gatigo wspieramy Zofię nie tylko finansowo – razem z pracownikami z wielkim entuzjazmem kibicujemy jej zmaganiom sportowym. Łączy nas nie tylko zamiłowanie do aktywności fizycznej, ale i przyjaźń. Dzięki naszej Ambasadorce logo firmy pojawia się na wielu akwenach świata – wszędzie tam, gdzie obecna jest jej deska i żagiel.