hero

Brama dwuskrzydłowa

Bramę dwuskrzydłową możemy zamontować na dłuższej posesji. Dwa skrzydła na których oparty jest mechanizm, otwierają się do wewnątrz min. na 2 m głębokości. W świetle słupków uzyskujemy 4 m szerokości. Oczywiście im szerokość wjazdu będzie większa, tym skrzydła będą dłuższe i zakres pracy bramy ulegnie odpowiedniej zmianie. Zwróćmy na to uwagę i dokładnie sprawdźmy, czy ten rodzaj bramy jest odpowiedni do warunków jakie mamy na podjeździe. Brama jest w pełni automatyczna, jednak z racji na długość skrzydeł, jej otwarcie wymaga czasu. Możemy wykonać ją w kolekcji Cubus, Venta, Linea, Stante i Metric.

Podobnie jak wszystkie ogrodzenia, może być wybarwiona na dowolny kolor z palety RAL. Ze względu na nietypowe matowe wykończenie lub drobnoziarnistą strukturę, odwiedzający nas goście z pewnością zwrócą na nią uwagę. Brama malowana jest proszkowo, a to gwarantuje jednolitą i gładką powierzchnię, z równomiernym rozłożeniem farby. Dzięki takim zabezpieczeniom stali, nasza brama będzie odporna na działanie promieni UV, wilgoci i mrozu, a także uzyska właściwości antykorozyjne.

drawing-1
drawing-2
drawing-3

W ramach zamówienia oferujemy wybarwienie wszystkich elementów bramy w wersji podstawowej w następujących kolorach z palety wzornika RAL:

RAL 8017

Mocca brąz

MDS

RAL 7016

Księżycowy antracyt

MDS

RAL 7024

Wulkaniczny grafit

MDS

RAL 9005

Karbowana czerń

MDS

RAL 1018

Słoneczny żółty

MDS

RAL 2003

Szafranowy pomarańcz

MDS

RAL 3004

Winny czerwony

MDS

RAL 5003

Klasyczny szafir

MDS

Stosujemy także niestandardowe wersje kolorystyczne z wzornika kolorów RAL:

RAL 5010

Intensywny kobalt

MDS

RAL 6017

Energetyczna limonka

MDS

RAL 7021

Mroźne marengo

MDS

RAL 7030

Stalowy szary

MDS

RAL 6005

Soczysta zieleń

MDS

RAL 8019

Czekoladowy brąz

MDS

RAL 9006

Metalizowane srebro

MDS

RAL 9016

Porcelanowa biel

MDS

Na życzenie klienta możemy przygotować kolor specjalny, zgodny z paletą barw wzornika.

zakup i realizacja

Nasze produkty