hero

Brama narożna

Coraz częściej działki oferowane przez deweloperów są wąskie i trudne do zagospodarowania. Kiedy wjazd na posesję znajduje się dokładnie w rogu działki, polecamy zastosowanie bramy narożnej. To wyjątkowy nowoczesny produkt, odpowiadający na nietypowe zapotrzebowanie. Brama porusza się po łuku, wzdłuż prostopadłych boków działki. Niewielki promień skrętu (0,5 m) pozwala idealnie wkomponować się jej w przestrzeń. Składające się ogrodzenie sięga w głąb do 3,75 m. W świetle wjazdu uzyskujemy dokładnie 4 m szerokości.

Bramę możemy zaaranżować z kolekcjami:
Cubus, Venta, Stante i Metric.

Wszystkie elementy malowane są proszkowo.
Farba używana do malowania jest przyjazna dla środowiska, jest też dokładnie i równomiernie rozłożona na malowanych elementach. Brama jest w pełni odporna na działanie promieni UV, wilgoci i mrozu, a także posiada właściwości antykorozyjne.

drawing-1
drawing-2
drawing-3

Na życzenie klienta możemy przygotować kolor specjalny, zgodny z paletą barw wzornika.

Na życzenie klienta możemy przygotować kolor specjalny, zgodny z paletą barw wzornika. Nasze produkty są wielokrotnie testowane i sprawdzane. Jesteśmy pewni jakości, więc na nasze bramy udzielamy siedmioletniej gwarancji. Na indywidualne zamówienie bramę możemy dostosować do każdego wymairu.

zakup i realizacja

Nasze produkty