hero

Brama składana 2+2

Jeśli jesteście przywiązani do tradycyjnych rozwiązań i marzycie o bramie skrzydłowej, ale do jej zastosowania brakuje przestrzeni na podjeździe, warto zainteresować się bramą składaną 2+2. To model, którego skrzydła otwierają się do środka, ale łamią się w połowie. W świetle słupków uzyskujemy 4 m szerokości, jednak z racji na złożone skrzydła bramy, szerokość wjazdu wynosi 3,4 m. Skrzydła bramy składają się podwójnie do wewnątrz, na głębokość 1,1 m. Dla porównania, pełnowymiarowa brama skrzydłowa z 4 m wjazdem, potrzebuje 2 m przestrzeni, aby mogła się zamknąć lub otworzyć. Brama składana 2+2 pozwala zaoszczędzić 1 m podjazdu w stosunku do bramy dwuskrzydłowej. Otrzymujemy cztery skrzydła na łożyskowanych zawiasach, a to zapewnia całkowity komfort użytkowania bramy.

Model jest w pełni automatyczny i bardzo praktyczny, a otwieranie bramy jednym przyciskiem zachwyci nie tylko dzieci. Skomponuje się z ogrodzeniami: Cubus, Venta i Metric. Brama malowana jest proszkowo, co zapobiega odpryskom farby i korozji, zapewnia jednolite wybarwienie i gładką powierzchnię. Stal malowana proszkowo jest odporna na warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV. Jolor nawet wielu latach bezpośredniego nasłonecznienia będzie równie intensywny co w dniu montażu. Stosowany przez nas sposób malowania pozwala na wybarwienie na dowolny kolor z palety RAL.

drawing-1
drawing-2
drawing-3

W ramach zamówienia oferujemy wybarwienie wszystkich elementów bramy w wersji podstawowej w następujących kolorach z palety wzornika RAL:

RAL 8017

Mocca brąz

MDS

RAL 7016

Księżycowy antracyt

MDS

RAL 7024

Wulkaniczny grafit

MDS

RAL 9005

Karbowana czerń

MDS

RAL 1018

Słoneczny żółty

MDS

RAL 2003

Szafranowy pomarańcz

MDS

RAL 3004

Winny czerwony

MDS

RAL 5003

Klasyczny szafir

MDS

Stosujemy także niestandardowe wersje kolorystyczne z wzornika kolorów RAL:

RAL 5010

Intensywny kobalt

MDS

RAL 6017

Energetyczna limonka

MDS

RAL 7021

Mroźne marengo

MDS

RAL 7030

Stalowy szary

MDS

RAL 6005

Soczysta zieleń

MDS

RAL 8019

Czekoladowy brąz

MDS

RAL 9006

Metalizowane srebro

MDS

RAL 9016

Porcelanowa biel

MDS

Na życzenie klienta, możemy przygotować kolor specjalny, zgodny z paletą barw wzornika.

Nasze produkty są wielokrotnie testowane i sprawdzane. Jesteśmy pewni jakości, więc na nasze bramy udzielamy siedmioletniej gwarancji. Na indywidualne zamówienie bramę możemy dostosować do każdego wymiaru.

zakup i realizacja

Nasze produkty