hero

Brama składana 2+1

To rozwiązanie które sprawdzi się przy niezależnych segmentach z własnym wjazdem na posesję. Praca skrzydeł nie zajmuje dużej przestrzeni (1,4 m), a brama po otwarciu nie koliduje z furtką. Ten rodzaj bramy z powodzeniem zastosujemy przy krótkich podjazdach, stromych wjazdach, na małych, wąskich lub płytkich działkach, na których nie ma możliwości zamontowania bramy przesuwnej. W świetle słupków bramy uzyskamy 4 m szerokości, jednak szerokość wjazdu, z racji na składane skrzydło zmniejsza się do 3,6 m. Skrzydła bramy składają się do wewnątrz na głębokość 1,4 m. Jedno skrzydło jest pojedyncze (1,4 m), drugie (2,8 m) złamane do środka. Dostępna jest opcja prawostronna i lewostronna łamania skrzydła

Bramę możemy wykonać w kolekcji Cubus, Venta i Metric. Brama jest w pełni automatyczna i ma dyskretny mechanizm działania, który dodatkowo możemy ukryć w słupku. Łożyskowane zawiasy gwarantują trwałość i precyzję, a także minimalny szelest w trakcie działania. Wszystkie elementy malowane są proszkowo. Otrzymujemy więc gwarancję nieskazitelnego rozłożenia farby i uzyskania jednolitego koloru na całej powierzchni. Brama jest też w pełni odporna na działanie promieni UV, wilgoci i mrozu, a także posiada właściwości antykorozyjne.

drawing-1
drawing-2
drawing-3

W ramach zamówienia oferujemy wybarwienie wszystkich elementów bramy w wersji podstawowej w następujących kolorach z palety wzornika RAL:

RAL 8017

Mocca brąz

MDS

RAL 7016

Księżycowy antracyt

MDS

RAL 7024

Wulkaniczny grafit

MDS

RAL 9005

Karbowana czerń

MDS

RAL 1018

Słoneczny żółty

MDS

RAL 2003

Szafranowy pomarańcz

MDS

RAL 3004

Winny czerwony

MDS

RAL 5003

Klasyczny szafir

MDS

Stosujemy także niestandardowe wersje kolorystyczne z wzornika kolorów RAL:

RAL 5010

Intensywny kobalt

MDS

RAL 6017

Energetyczna limonka

MDS

RAL 7021

Mroźne marengo

MDS

RAL 7030

Stalowy szary

MDS

RAL 6005

Soczysta zieleń

MDS

RAL 8019

Czekoladowy brąz

MDS

RAL 9006

Metalizowane srebro

MDS

RAL 9016

Porcelanowa biel

MDS

Na życzenie klienta, możemy przygotować kolor specjalny, zgodny z paletą barw wzornika.

Nasze produkty są wielokrotnie testowane i sprawdzane. Jesteśmy pewni jakości, więc na nasze bramy udzielamy siedmioletniej gwarancji. Na indywidualne zamówienie bramę możemy dostosować do każdego wymiaru.

zakup i realizacja

Nasze produkty