Menu Zamknij

BRAMA TELESKOPOWA

NOWOŚĆ!

Innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o posesjach z krótkim podjazdem i zbyt wąskich do zastosowania klasycznej bramy przesuwnej. Pozwala oszczędzić ponad 40% miejsca w linii ogrodzenia.

zalety

  • W pełni zautomatyzowana
  • Uniwersalne zastosowanie (brama może otwierać się na lewą lub prawą stronę)
  • Aluminiowe słupki dojazdowe
  • Automat wbudowany w słupek aluminiowy
  • Możliwość montażu kasety dojazdowe do słupa stalowego lub muru do czoła lub boku
  • Zastosowanie szyn jezdnych

Dane techniczne

Wjazdowa brama teleskopowa przesuwna

Prezentujemy innowacyjne rozwiązanie w codziennych wyjazdach i powrotach do domu – bramę przesuwną teleskopową, która gwarantuje oszczędność zarówno miejsca na posesji, jak i czasu potrzebnego do otwierania i zamykania bramy. Połączenie nowoczesnej technologii z eleganckim designem oraz niezawodnym mechanizmem dało w efekcie funkcjonalną bramę ogrodzeniową. Cała konstrukcja wpisuje się we współczesne trendy i oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. 

Jeśli na Twojej działce jest krótki podjazd, posesja jest wąska lub płytka i nie możesz postawić standardowej bramy przesuwnej bądź konstrukcji dwuskrzydłowej, nasza wjazdowa brama teleskopowa jest strzałem w dziesiątkę. Sprawdza się nawet w nietypowych sytuacjach – wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na inne konstrukcje. Dowiedz się, czym wyróżniają się nasze bramy przesuwne teleskopowe i dlaczego warto wybrać je dla własnej wygody oraz bezpieczeństwa.

Bramy ogrodzeniowe teleskopowe – nowoczesność i design w jednym

Nowoczesne bramy ogrodzeniowe to nie tylko konstrukcje wyróżniające się wyglądem, ale również technologią produkcji i różnymi funkcjonalnościami. Utrzymujemy jakość od samego początku: dzięki zastosowaniu sprawdzonych materiałów i dodatkowych zabezpieczeń, a także dzięki licznym testom oraz badaniom jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania, na których można polegać – bez względu na otaczające warunki atmosferyczne.

Głównym wyróżnikiem naszych bram przesuwnych jest teleskopowy system otwierania i zamykania. Automatyka wpływa na wygodę użytkowania bramy, bez wpływu na ogólny wygląd konstrukcji. W aluminiowych słupkach ukryty został bowiem cały mechanizm, dzięki czemu automatyka działa dyskretnie, a brama nadal wygląda stylowo. 

Brama przesuwna teleskopowa – cena

Koszty zakupu i montażu przesuwnej bramy teleskopowej są uzależnione między innymi od parametrów technicznych konstrukcji, materiału wypełnienia, wykończenia powierzchni,  koloru, zastosowanego napędu i wielu innych czynników, które biorą pod uwagę nasi eksperci podczas wyceny. Wiemy, że cena za nasze teleskopowe bramy przesuwne jest bardzo korzystna – to w końcu inwestycja nie tylko w samą bramę, ale w nowoczesne technologie, estetyczny design oraz Twój komfort i bezpieczeństwo. 

 

Translate »