hero

Więcej, niż ogrodzenia. Wielozadaniowe produkty Gatigo

Porady i trendy

Więcej, niż ogrodzenia. Wielozadaniowe produkty Gatigo

Czy jedynym zadaniem ogrodzenia jest ochrona naszych domów i ich mieszkańców? Wielozadaniowe produkty Gatigo udowadniają, że nie!


Ogrodzenie to nieodłączny element naszych domów. Nie tylko zapewniają bezpieczeństwo i komfort, ale stanowią też wizualny element domowej infrastruktury – ba, mogą zupełnie odmienić oblicze naszych posesji! Jednak ogrodzenia Gatigo wykraczają znacznie poza podstawowe funkcje.


Ogrodzenia na miarę Twoich potrzeb

Przez lata funkcjonowania na rynku zrealizowaliśmy wiele niestandardowych projektów. Kreatywność, umiejętność rozmowy z klientem i zrozumienie jego potrzeb zaowocowały powstaniem wyjątkowych, wielozadaniowych realizacji. Umiejętne wykorzystanie produktów Gatigo pozwoliło na wydobycie ze standardowego ogrodzenia nowoczesnych, innowacyjnych funkcji.


Pasja nieograniczona przestrzenią

Jesteś fanem sportu, ale nie masz dodatkowej przestrzeni na sprzęt? Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, elementy potrzebne do realizacji sportowych pasji możemy zamontować bezpośrednio przy ogrodzeniu!

Zamontowanie kredowej tablicy na ogrodzeniu to idealny sposób na pobudzenie kreatywności najmłodszych domowników (a przy okazji zachęcenie do malowania po czymś innym, niż chodniki czy elewacja).Relaks i estetyka

Odpoczynek jest niezbędny dla zachowania spokojnego umysłu. Ciepłe, letnie dni to świetna okazja, by zrelaksować się na świeżym powietrzu – na przykład na hamaku, sprytnie zamontowanym na ogrodzeniu. Dzięki zastosowaniu łatwego mocowania w każdej chwili możemy zawiesić i schować fotel – bez zabierania dodatkowej przestrzeni ogrodu.

Mamy też propozycję dla miłośników roślin. Dzięki produktom Gatigo wcale nie potrzeba wielkiego ogrodu, by je hodować! Na przęsłach jesteśmy w stanie zawiesić doniczki, które nadadzą wyrazistego charakteru ogrodzeniu i przeniosą przydomowy ogródek na zupełnie nowy poziom.

Potrzebujesz niestandardowego rozwiązania? Szukasz inspiracji na kreatywne wykorzystanie ogrodzeń? Chciałbyś skonsultować swój projekt i dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać stuprocentowo swoje ogrodzenie? Napisz do nas na biuro@gatigo.pl lub zadzwoń pod numer (22) 613 39 43.